al contingut a la navegació Informació de contacte

Equip de Govern

ÀREES i REGIDORIES - Contacteu, agendeu una reunió: ajuntament@bellpuig.cat 973 32 04 08

Jordi Estiarte Berenguer

Alcade President

jestiarte@bellpuig.cat

Inés Granollers Cunillera

1a tinent d'alcalde. Regidora de comerç, turisme i agricultura

igranollers@bellpuig.cat

Josep Raurich Cots

2n tinent d'alcalde. Regidor d'urbanisme, mobilitat i serveis

jraurich@bellpuig.cat

M.Dolors Florensa Santiveri

3a tinent d'alcalde. Regidora de política social, convivència i salut

dflorensa@bellpuig.cat

Imma Oliva Piera

4a tinent d'alcalde. Regidora d'economia, empresa, emprenedoria i esports

ioliva@bellpuig.cat

Anouar Boumakhtaf Torres

Regidor d'oci, cultura, entitats i joventut

aboumakhtaf@bellpuig.cat

Sandra Oriola Albareda

Regidora d'Igualtat

soriola@bellpuig.cat

Elisenda Sanchez Doñate

Regidora d'Ensenyament

esanchez@bellpuig.cat

Document Actions